GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasskålar 11435497
nr 1143 5497
Glasskålar
7 delar, grönt glas
Kondition: nagg, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 november 2017
kl 18:00:12
100 kr
150 kr
350 kr
450 kr